מה אנחנו לא מפנים?

שירותי פינוי הדירה של חברת שטיבל פינוי דירות מפנים הכל! מהדברים הכבדים ביותר שאתם יכולים לחשוב עליהם, ועד לזבל ולכלוך שהצטברו בדירה במהלך השנים. את עבודות הפינוי אנו מבצעים במהירות ובמקצועיות, תוך כדי התחשבות מלאה בלקוחות שלנו, אנו מודעים לסיטואציה הלא נעימה יחסית במהלך פינוי הדירה ועל כן אנו משתדלים לבצע את עבודתנו במהירות ובמקצועיות.

לפרטים נוספים צרו קשר
צור קשר - פינוי דירה

אם כך, מדוע אתם לא מגיעים לפנות ארון או מקרר?
פינוי דירה - מה אנחנו לא מפנים

אנו מפנים הכל, ומכל מקום בארץ, אולם חשוב לזכור כי אין אנו מעוניינים להגיע לפינוי דירה בה יש רק פריט בודד או מספר קטן של פריטים לפינוי.

חשוב לזכור שאת הרוב הגדול של הפריטים אותם אנו מפנים מהדירה אנו תורמים, החלק הנוסף אנו זורקים, כיוון שלרוב, פינוי דירה או מחסן מייצרים כמויות גדולות של זבל אותו יש להטמין במקומות המיועדים לכך.

חלק קטן מאוד מהפריטים אותם אנו מפנים נמכרים בשוק יד שנייה, וזו למעשה פרנסתנו, כך החברה שלנו עובדת ומתקיימת. כך משפחות העובדים שלנו ממשיכות להתקיים, וכך אנו יכולים להמשיך ולתרום למען משפחות וארגוני נזקקים ברחבי הארץ. בשבילנו זו שליחות ואין בכוונתנו להפסיק את זה בקרוב.

בנסיבות כך, אין ביכולתנו להגיע לפינוי דירות ברחבי הארץ, בשביל לפנות פריט אחד או מספר פריטים בודדים. יש לזכור כי הציוד אותו אנו מחזיקים (מנופים, משאיות ועוד...) הנו ציוד כבר ויקר הדורש תחזוקה וטיפול מתמיד, לכן לא נוכל לעשות בציוד זה שימוש ולהביא אותו לקצוות השונים של הארץ בשביל לפנות מספר חפצים בודדים מדירה.