פינוי דירות בחיפה

מחפשים פינוי דירות בחיפה עכשיו? חייגו 054-4435869 או הזמינו פינוי בטלפון ונגיע תוך 24 שעות. הצוות הידידותי שלנו, יתקשר אליך 15-30 דקות לפני הגעתם המתוכננת. כשאנחנו מגיעים, פשוט הצביעו על התכולה שאתם רוצים לפנות ואנחנו נספק לך את השירות - הכל כלול וחינם . 

ברגע שאתה אומר את המילה, אנו נגרור את החפצים מכל מקום בו הפריטים נמצאים ונסיים על ידי ניקוי מוחלט של האזור. בנוסף, אנו ממחזרים ותורמים את התכולה שלך בכל ההזדמנות אפשרית. 

פינוי ציוד כבד

אם אי פעם ניסית להזיז מקרר או תנור, אתה יודע שזו לא משימה פשוטה.  מלבד סכנות הרמת משאות כבדים הקשורים לפינוי מכשיר, סילוק פסולת יכול גם לפגוע בסביבה. הרבה מכשירים ישנים מכילים חומרים כימיים הפוגעים בשכבת האוזון, ומתפזרים באוויר כאשר הם מתפרקים במזבלה.

צוות שטיבל פינוי דירות עושה את הדבר הנכון כדי להתמודד עם פינוי המכשיר שלך באחריות - לא רק שומר על בריאות הגב שלך, אבל גם על איכות הסביבה.  אנחנו מומחים בפינוי מכשירים בצורה אחראית.

יש לנו את הניסיון הרב ביותר במחזור מכשירי חשמל, ואת הציוד הדרוש כדי לפנות את המכשירים הישנים שלך בבטחה, בין שאר חפצי התכולה לפינוי - מבלי שתצטרך לפגוע בגב, בבריאות או בבית שלך. אם המכשיר הישן שלך עדיין עובד, אנו מתנדבים לתרום אותו לצדקה.

חיפה