פינוי דירה אחרי שריפה

שריפה בבית הוא הדבר האחרון שאתה מצפה לו. כאשר דבר כזה קורה, כל העולם מתהפך ואתה מרגיש שאבד לך אחד הדברים החשובים בחיים – הביטחון במקום מגוריך, בקורת הגג מעל לראשך. פינוי דירה אחרי שריפה היא חוויה קשה לעיכול, קשה פיסית כמו גם נפשית.
לכן רצוי שבעת קשה זו יהיה לצידך מי שמתמחה בסוג כזה של עבודה. פינוי דירה אחרי שריפה דורש מיומנות מיוחדת שכוללת קרצוף השטחים הפגועים – זה בדרך כלל נעשה על ידי איש מקצוע מתחום השיפוצים – ולאחר מכן יש לאסוף את כל השברים, הלכלוך והפיח אשר התפזרו לכל עבר, לארוז אותם בצורה הרמטית ולבסוף לפנות אותם מן הדירה.

שטיבל פינוי דירות, התקשרו עכשיו ואנחנו בדרך אליכם

פינוי זה מקצוע
רבים מאיתנו חושבים שאם נאסוף בצידי הדרך איזה פועל סיני שמחכה לגאולה ונביא אותו כדי לעשות את העבודה, בזה נפתור את העניין – לא נכון! פינוי דירה אחרי שריפה טומן בחובו פוטנציאל של כל מיני הפתעות, חלקן גלויות וחלקן סמויות, אשר איש המקצוע שעיסוקו הקבוע פינוי דירות יידע להתמודד איתן ולמצוא פתרון מיידי בשטח. לכן יש לפנות לחברה בעלת ניסיון וידע ספציפי בפינוי דירות אשר תוכל לפנות את הדירה משאריות השריפה במהירות וביעילות, ותשאיר את הדירה מוכנה לשיפוץ ובסופו של דבר גם לחזרתם של בעלי הדירה למצב של מגורים תקינים.

מיהם המפנים
בחברת פינוי רצינית המפנים הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב. יש להם את ההבנה כיצד ניתן להגיע לכל חלק בדירה, גם
פינוי דירה לאחר שריפה
אם הוא מחוץ לדירה עצמה, כגון מזגן שתלוי מחוץ לקיר הדירה. יש להם את הניסיון כיצד להגיע עם המשאית למיקום בו הנגישות תהיה מקסימאלית – אם יש צורך בכך הם יביאו איתם מנוף אשר יקבל ויזרז את מלאכת הפינוי, שכן חלק מן החפצים שנפגעו גדול מכדי להיכנס למעלית של הבנין או לחילופין עלול להזיק למעלית וללכלך אותה באופן בלתי סביר.
המפנים מאפשרים לבעל הדירה לעזור במידת הצורך לנקות שרידים של השריפה בעת הפינוי – על פי המלצתם יפנה בעל הדירה או מי מטעמו חלקים שנפגעו ואשר אינם יכולים להמשיך ולהתקיים בדירה לאורך זמן ורצוי להחליף אותם.

אחרי הטראומה
פינוי דירה אחרי שריפה הוא חוויה טראומטית למי שלא מנוסה בכך. מפנה מנוסה יידע לתת את התמיכה הרגשית הנחוצה באותו רגע ואת האמפטיה הדרושה כדי להתמודד עם הרגשות של אחרי שריפה. רבים סבורים כי פינוי דירות הוא עניין של עבודה טכנית בלבד, ולא כך הוא הדבר.