פינוי דירה בעכו

חברתנו שטיבל פינוי דירות, מובילה בתחום פינוי הדירות ומעניקה שירות מקצועי, אמין ויעיל ביותר לכל מקום בארץ. אם דרוש לכם פינוי דירה בעכו, אל תתפשרו על איכות השירות, אנחנו מפנים דירות בחינם לגמרי. בתמורה לחפצים הישנים והמיותרים שלכם. אנו מבטיחים לשלם לכם על חפצים שווי ערך, כך שאתם יוצאים עם רווח ביד ובלי ששילמתם על שירות הפינוי, זהו רווח כפול וללא מאמץ.


לפני

אחרי

הדירה שקיבלתם בירושה מלאה בחפצים ישנים? חושבים לזרוק הכול? אל תעשו את זה !


אם כמה אנשים ירשו דירה אחת, הרי אין מנוס מלמכור את הדירה כדי שניתן יהיה למשש את הירושה ולחלק את
פינוי מקצועי בעכו
התמורה  הכספית בין היורשים. הבעיה היא שרוב הדירות שמקבלים בירושה מלאות בחפצים ישנים מאוד ואף אחד לא ממש מתלהב לעשות סדר ולהחליט מה כדאי, למכור או לזרוק. בנוסף, החפצים מעוררים רגשות  ומקשים עוד יותר על תהליך הפינוי.

במצבים אלו בדיוק, אנחנו מומחים ומבינים. אנחנו נגיע אליכם לדירה, ונפנה את כל תכולתה ברגישות רבה, ביום אחד, כאשר נהיה מספיק הוגנים לשלם עבור פריטים בעלי ערך שנמצא במהלך הפינוי. התהליך כולו אורך מספר שעות וכך אתם מקבלים דירה ריקה לגמרי, ללא כל צורך בהשקעה במאמץ פיזי או נפשי כלשהו. והכי חשוב, שירות הפינוי חינמי לגמרי. אנחנו לוקחים הכול, גם את מה שרציתם לזרוק לאשפה.

אם קיבלתם דירה בירושה, כדי לקבל את הכסף תמורתה צריך לפנותה מהר ככל האפשר, ולכן אם אתם צריכים פינוי דירה בעכו, אנחנו נותנים שירות פינוי מהיר ויעיל שלא יעלה לכם ולו שקל אחד. החפצים שלכם הם התמורה שלנו, ולכן מדובר בשירות כדאי ביותר, שיחסוך לכם הרבה  זמן, מאמץ וכאב ראש ובעיקר יאפשר לכם לקבלה פנויה לגמרי.