פינוי דירות בזכרון

חברתנו שטיבל, מובילה בתחום פינוי דירות בכל מקום בארץ.

אם יש לכם צורך בפינוי דירה בזיכרון יעקב, אנחנו נגיע אליכם עם צוות מקצועי ויעיל ביותר ונבצע את הפינוי ללא כל תשלום.

הרעיון הוא פשוט ביותר, לכם יש חפצים שאתם צריכים לפנות מהדירה ועבורנו החפצים המיותרים האלה, הם אוצר של ממש, אז במקום שאתם תזרקו אותם או תחפשו קונים, אנחנו נעשה את הכל עבורכם, נפנה את החפצים ואם נמצא פריט בעל ערך נשלם לכם עליו.

כך שבכל מצב אתם מרוויחים.


התקשרו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לפינוי דירה בזיכרון.
צור קשר - פינוי דירה בזכרון


החלטתם לעבור למדינה אחרת ואתם צריכים לפנות את הדירה מכל החפצים? הפינוי אצלנו בחינם לגמרי!

פינוי דירה בזיכרון

חלק מהאנשים מחליטים בשלב מסוים של החיים שלהם, לעבור למדינה אחרת, אם בעקבות עבודה ,לימודים או מכל סיבה אחרת. במצב שבו מתכוונים לנסוע לתקופה ארוכה, אין טעם לשמור את כל החפצים בדירה, במיוחד אם הכוונה היא להשכיר או למכור אותה.

החפצים שיש לכם בדירה סביר להניח כבר אינם חדשים וכדי למכור אותם תצטרכו להתחיל בתהליך ארוך ומייגע של פרסום כל פריט באינטרנט ומענה לכל הפונים השונים.

במקום שאתם תצטרכו להתמודד מול מכירת החפצים או זריקתם לפח הקרוב, אנחנו נעשה את הכל עבורכם, נגיע אליכם לדירה, במקום ובזמן שנקבעו מראש וניקח את כל החפצים כולל את אלו שהתכוונתם לזרוק, ובתמורה נשלם לכם מחיר הוגן, על כל פריט שניקח.

באופן כזה, אתם ביום אחד, מקבלים דירה ריקה לגמרי, כאשר אינכם צריכים לשלם על שירות הפינוי.

עוברים לחו"ל לתקופה ארוכה? צריכים פינוי דירה בזכרון יעקב? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בשטיבל, שירות הפינוי הינו חינמי לגמרי, נשלם לכם על החפצים וניקח את הכול וכך תחסכו הרבה זמן, מאמץ וכאב ראש.