פינוי דירות המלצות

אספנו עבורכם קצת המלצות של לקוחותינו אשר נהינו משרותינו של פינוי דירה מקצועי, מהיר, אמין ובפריסה ארצית. נשמח לספק לכם טלפונים שתוכלו לשאול בעצמכם. 
"רצינו להביע את תודתנו העמוקה לגיא ולעובדיו אשר עטפו אותנו ביחס חם ואוהב מהרגע הראשון.
פנינו לגיא באמצעות האינטרנט לאחר שירשנו דירה ישנה של בן משפה. גיא ואנשיו פינו את הדירה וניקו אותה טרם עזיבתם.
תודה רבה
משפ' ישראלי, פתח תקווה

"הגעתי לגיא דרך אתר האינטרנט- פגשתי באדם מדהים לבבי הגון ואמין. ביצע פינוי דירה מלאה בחפצים גיא עמד בזמנים שקבענו ולא דרש ממני שקל.

השאיר את מה שביקשנו והבטיח לפנות את כול הבית בחינם, אמר שפרנסתו הם הדברים והחפצים הישנים שבבית, רוצה להמליץ עליך גיא מכל הלב- על האמינות, העמידה בזמנים, הרצינות, הזריזות והנועם שהפגנת במהלך פינוי הדירה. מתכוון להמליץ עליך לכל חברי ומכרי כן ירבו נותני שירות כמותך!!!"

בני גרנדס
דוא"ל: grandes73@walla.com

"אחרי אובדן שעברנו במשפחה, היינו חייבים לפנות את דירת קרוב משפחתנו. גיא מבית הפינוי עזר לנו וייעץ לנו איך לעשות את זה באופן הטוב ביותר, עם כל הצער על האובדן – כל הכבוד לגיא"

משפ' עוזרי, ראש העין 


"החלטנו לעבור לבית אבות. הדירה שלנו הייתה גדולה והיינו חייבים להשאיר בה את רוב הציוד. לא יודע מה היינו עושים בלי העזרה והתמיכה של גיא לכל אורך הדרך"

דוד ק, תל אביב

"לקראת מעבר לבית חדש, החלטנו להגיד שלום לכל הריהוט הישן והציוד שליווה אותנו שנים רבות, וגיא מחברת שטיבל פינוי עשה זאת עבורנו הכי מהיר והכי מקצועי שיש"

יוסי ד. מרכז הארץ

"העסק שלי גדל והתרחב. עברנו למשרדים חדשים והשארנו את כל הציוד במשרד הישן. הטיפול של גיא היה מהיר ומקצועי, וסייע לנו במעבר חלק. ממליץ בכל פה."

נתן ע. חיפה

"קיבלנו ירושה של דירה וזו הייתה עזרה גדולה לקבל אותה ריקה. לא היינו יכולים לעבור את זה בקלות בלי העזרה והתמיכה מצידו של גיא."

דפנה נ, ראשון לציון

פינוי דירות המלצות


המלצה לחברה לפינוי דירות