פינוי בתים

במהלך שנות חייו של אדם וכמובן שבמהלך פרק זמן של שנים, בכל משפחה ומשפחה נאגרים בבית פריטים רבים ומגוונים, מהם ישנים ובעלי ערך נוסטלגי ומהם גם "סתם" חפצים שהתיישנו או אפילו כאלה שהם חדשים למדי ואין בהם כבר צורך. אמרו חכמים, "ישן מפני חדש תוציאו" ולכן, הצורך בשירות של פינוי בתים הוא בהחלט צורך חשוב עבור אנשים רבים ועבור משפחות לא מעטות. 

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

למי נחוץ פינוי בתים?פינוי בתים

את אלה שנדרש להם שירות של פינוי בתים ניתן לראות בכל אשר פונים. בין היתר, זהו שירות הנדרש למשל:
  • ליורשים – קבלה של דירה בירושה טומנת בחובה גם ערב רב של חפצים, רהיטים, ספרים, בגדים. למעשה מדובר בירושה של פיסת חיים שלימה, שיש בכך גם מן הרגש וגם מן העצב אך גם מן ההתחדשות ומן ההתרעננות. לאחר מיון או בדיקה, מבינים מרבית היורשים שלא ניתן לשמור את הכל והדרך מובילה לשירות של פינוי הדירה מכל התכולה או מחלק נכבד ממנה.
  • לאספנים בלתי נלאים – יש אספנים (ואנו לא מדברים בהכרח על אספני בולים) שממלאים את הבית בארגזים על גבי ארגזים של פריטים שונים. יש גם כאלו הסובלים ממצב של אגרנות כפייתית, והללו אוספים מכל הבא ליד חפצים, לעיתים גם גרוטאות שהופכות את הבית לבעל צורה של מחסן ולא בית מגורים. פינוי הבית הוא חלק חשוב מהתחלה חדשה. 
  • לאחרים - פינוי בתים נדרש גם לקבוצות אוכלוסייה נוספות כגון עובדים שעוברים לחו"ל (רילוקיישן), אנשים מבוגרים שעוברים לדיור מוגן או בית אבות (ושם, אין ממש מקום לכל התכולה והרכוש היקר ללב), אנשים שמעמידים דירה להשכרה או למכירה ואין להם צורך בתכולה ועוד. 

שירות מהיר, איכותי ובחינם

לא כל אחד שעוסק בפינוי מכיר בכך שהלקוח הוא לא סתם לקוח. עבור רבים, פינוי הבית הוא תהליך רגשי במהותו ולכן, מומלץ לפנות לנותן שירות מיוחד, שמגיע מכל הלב והנשמה. חשוב כמובן לבדוק מראש שניתן לקבל את השירות בצורה מהירה ומקצועית אבל לא על חשבון תשומת הלב האישית.
 
עובדה נוספת הראויה לציון היא שבין המקצוענים בפינוי של תכולות, ירושות, בתים, דירות או מחסנים, יש כאלו שנותנים שירות הוגן במיוחד, לעיתים גם ללא תשלום כלל. בשטיבל פינוי דירות נותנים שירות מכל הלב, ובחינם.

כאשר מדובר בתכולה בעלת ערך מסוים, אין כל הצדקה להעמיס על הלקוח גם עלות כספית נוספת. זהו מהלך הוגן, וכולם מרוויחים.

למעבר לדף הבית